자유게시판

ایلان ماسک برای انتقال X و دفتر مرکزی SpaceX به تگزاس

profile_image
Roberto
2024.09.23 22:49 10 0

본문

ایلان ماسک در حال انتقال هر دو مقر X و SpaceX از کالیفرنیا به تگزاس است
ایلان ماسک میلیاردر Getty Images اعلام کرد که مقر هر دو X، سابقا توییتر و اسپیس ایکس را در یک جفت پست در X از کالیفرنیا به تگزاس منتقل خواهد کرد.
این اطلاعیه در پاسخ به این است که فرماندار کالیفرنیا، نیوسام، قانونی را امضا کرده است که بر اساس آن، مناطق مدارس ملزم به اطلاع والدین از هویت جنسی فرزندشان را غیرقانونی می کند. ماسک در پست دیگری گفت: "ایالت فرزندان شما را در کالیفرنیا خواهد برد."
طبق گزارش AP، دفتر مرکزی X از سانفرانسیسکو به آستین منتقل خواهد شد. اسپیس ایکس مقر خود را از هاثورن، کالیفرنیا به سایت پرتاب موشک این شرکت در ساحل بوکا چیکا در جنوب تگزاس منتقل خواهد کرد.
در سال 2020، ماسک دفتر مرکزی تسلا را به آستین منتقل کرد. کارخانه Gigafactory این شرکت که سایبرتراک و باتری تولید می کند نیز در آستین است.
اطلاعات بیشتر از FORMFORBES ADVISORبهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده در سال 2024 توسط کوین پین مشارکت‌کننده بهترین حساب‌های پس‌انداز سود 5 درصدی سال 2024 توسط ByCassidy Horton Subscriber من را در توییتر یا لینکدین دنبال کنید. وب سایت من یا برخی از کارهای دیگر من را اینجا بررسی کنید. Roger DooleyFollowingRoger Dooley سخنران و نویسنده ای است که استراتژی های کسب و کار مبتنی بر علم را پوشش می دهد. او بر علوم رفتاری، هوش مصنوعی، و بازاریابی عصبی برای ایجاد راه‌حل‌های تجاری عملی می‌افزاید. کتاب‌های دولی شامل اصطکاک (سه کتاب برتر مدیریت، استراتژی + تجارت) و پرفروش‌ترین کتاب جهانی Brainfluence (اکنون به ۱۱ زبان) است. او یکی از 50 تأثیرگذار برتر جهانی در وفاداری مشتری است و به مدت دو دهه یک مرجع بازاریابی عصبی بوده است. او مجری برنامه Brainfluence و یک کانال یوتیوب است. Dooley یکی از بنیانگذاران College Confidential، یک تجارت دیجیتال است که توسط Each day Ring mail Radical خریداری شده است. پیش از این، او یک شرکت کاتالوگ موفق را تأسیس کرد و استراتژی یک شرکت Fortune 1000 را هدایت کرد. در rogerdooley.com بیشتر بیاموزید.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you beloved this short article and you would like to get more facts relating to اخبار خودرو مونتاژی kindly stop by our webpage.

댓글목록 0

등록된 댓글이 없습니다.

댓글쓰기

적용하기
자동등록방지 숫자를 순서대로 입력하세요.